skip to Main Content

VORES TEAM

marie lommer bagger

Marie Lommer Bagger

CEO, Co-Founder

Master of Science in Nursing og sygeplejerske,   marie@measurelet.com

niels kristian bau-madsen

Niels Kristian Bau-Madsen

CTO & COO

M.Sc. med en Ph.d fra Aalborg Universitet.   niels.kristian.bau-madsen@measurelet.com

marie lommer measurelet 0002 dsc08331

Morten Bo Søndergaard Svendsen

CSO, Co-Founder

Master of Science in Engineering Aqutic, PhD morten@measurelet.com

steffen sand pallesen

Steffen Sand Pallesen

Produktudvikling og RA

Bachelor of Engineering, Mechanical Engineering steffen@measurelet.com

charlott stelzer

Charlott Stelzer

Produktspecialist

Sygeplejerske og markedsføringsøkonom charlott.stelzer@measurelet.com

casper tollund 1 e1672927542467

Casper Tollund

Software ingeniør

casper.tollund@measurelet.com

ida sandelius

Ida Sandelius

Studentermedhjælper

Studerende ida@measurelet.com

BESTYRELSEN

iben frithiof kristoffersen

Iben Frithiof Kristoffersen

Bestyrelsesformand / HD, iværksætter
ole kring e1653381830847

Ole Kring

Bestyrelsesmedlem / Medtech investeringer
jakob rybak-andersen

Jakob Rybak-Andersen

Bestyrelsesmedlem / DeepTech investor
henrik harboe

Henrik Harboe

Bestyrelsesmedlem / læge, iværksætter
louise rømer
Back To Top

Skal vi digitalisere væskeregnskabet med store gevinster?